Dlaczego nie możesz schudnąć?


Kolejny tydzień,miesiąc,rok. Zapisujesz się na siłownię czy fitness i masz w głowie jakieś założenie. Chcesz się lepiej poczuć, być bardziej sprawniejszy,zdrowszy lub chudszy.Z kilku letniej obserwacji podopiecznych zauważyłem , że z tym ostatnim jest największy problem . Dlaczego tak jest ? Dlaczego nie możesz schudnąć ?? Odpowiedźi może być na prawdę dużo i można by napisać nie artykuł, a książkę. Choroby cywilizacyjne , problemy hormonalne czy "modne" w ostatnim czasie nietolerancje pokarmowe.
To mogą być przyczyny ale dotyczą one kilku procent społeczeństwa. Wiesz co jest największym i najczęstszym problemem wśród naszych klubowiczów? Nazywam to "Chaos sylwetkowy". Najczęściej dotyka on ludzi w okresie noworocznym, przed wakayjnym, przed sylwestrowym. Patrzymy na swoją sylwetkę i nie pasuję nam ona. Podejmujemy więc jakieś działanie - Siłownia,basen,fitness albo dieta. Niektórzy nawet łączą aktywność z planem żywieniowym a mimo to nie są zadowoleni i rezygnują po jakimś czasie. Dlaczego ? Dlatego , że nie ma efektów lub dlatego że są one nieadekwatne do wkładanego wysiłku.
Dochodzimy do meritum , czyli jak sprawić by ten zapis na siłownie, te gotowanie przyniosło wreszcie to, czego chcemy? "Plan sylwetkowy" to plan , który pozwoli Ci osiągnąć określone efekty w podanym czasie bo jest precyzyjny , nie ma w nim przypadku . Jadłospis układamy pod Ciebie, nie dostajesz go od koleżanki ,Natalki która schudła na nim x kg. Plan treningowy układamy po zapoznaniu na siłowni gdzie oceniamy twoją mobilność , nie wyszukujesz go z internetu.
Treningi personalne pozwolą Ci wreszcie poznać zasady treningu siłowego i naczyć się wykonywania ćwiczeń bez uszczerbku na zdrowiu a z korzyścią dla Całego organizmu. Całość uzupełnią treningi grupowe, które wybieramy wspólnie i w oparciu o Twoją aktualną kondycję. Już widzisz dlaczego nie mogłeś/aś do tej pory schudnąć ? Działania które podejmujemy chaotycznie, przynoszą nieoczekiwane rezultaty. Z każdym poszukamy rozwiązania które pozwoli zrealizować utratę wagi. Najpierw jednak musimy się poznać bo każdy kilogram ma inną historię.
Autor: Łukasz Torebko trener , dietetyk , od 2014r związany z Siłownią Relax i Klubem Kwadransowych Grubasów. Specjalizuję się w redukcjach wag przekraczających 30kg.

Pakiety


Pakiety odchudzające to specjalnie dobrany plan treningowy na każdy tydzień pod konkretny cel. Strategia żywieniowa DLA CIEBIE- w oparciu o rzeczy które lubisz,zero eksperymentów, nie chodzisz głodny/głodna, co tydzień konsultujemy jadłospis. Treningi personalne z instruktorem raz w tygodniu na których poznasz i rozwiniesz tajniki treningu na siłowni. Samodzielne treningi na siłowni raz w tygodniu, na których utrwalasz trening z trenerem. Treningi grupowe.Razem wybierzemy odpowiednią dla Ciebię formę aktywności grupowej a jej ilość dostosujemy do celu (1-2x w tyg)

Sprawdź!