Fenomen Kwadransowych Grubasow- FELIETON

Przeczytaj na facebooku!

Ludzie szepczą między sobą , skąd takie podniecenie tym klubem ? Byłeś/łaś tam ? Mało miejsca , ciasne szatnie , nie ma parkingu pod samymi drzwiami, maszyny też proste bez żadnych najnowszych technilogii. A jednak do klubu co roku walą drzwiami i oknami kobiety i mężczyźni , szczupli , z prawidłowa waga , z drobna nadwagą z poważną nadwagą , otyli i z otyłością OLBRZYMIA. O tak, takich to chyba nie ma w żadnym innym klubie w Białymstoku , sieciowkowe trendy jakoś ich nie przekonuja. Ale do rzeczy , skąd ten fenomen ?


Nie wiem ale postaram się zrozumieć i patrząc przez pryzmat 6 lat pracy w tym klubie odpowiedzieć.

UNIKAM OCENIANIA. Czy jako trener zdarzyło Ci się pomyśleć ? Boże jak się zapuścił ? Co z nim robić ? Niech idzie schudnąć i wróci kiedy będzie można z nim zrobić martwy albo chociaż wykroki. Widzisz ja patrzę na takiego człowieka i rozkładam go na czynniki pierwsze , sprawdzam jaki ruch jest w stanie wykonać i powtarzam go wielokrotnie aż do dobrego opanowania danego wzorca i próbuje kolejnego delikatnie tylko zmodyfikowanego ćwiczenia. Dlaczego mam myśleć o nim jak o spasionej swinii skoro nie znam jego historii. Skąd wiem co mi przydarzy się w przyszłości, jakie choroby,sytuację osobiste.. Łatwo jest oceniać.. To że teraz trenuje i czuję się dobrze w swoim ciele nie oznacza że zawsze tak będzie . Jeśli żyjecie na tym świecie troszkę dłużej a wszystkiego co macie nie zawdzięczacie rodzicom albo bogatemu wujkowi z Chicago wiecie o czym mowa. Nawet jeśli mam do czynienia z kanapowym leniem który od rana do wieczora siedział przed komputerem i bywał w macu czesciej niż można sobie wyobrazić to widocznie potrzebował tego aby rozwinąć się w pracy albo przynajmniej zrozumieć swoje błędy i zobaczyć że nie tędy droga. Dla mnie liczy się to, że jest teraz u mnie i to ode mnie zależy czy wróci do hot-dogow ze stacji i zjadania śniadania 0:15 a jedyną aktywnoscia pozostanie wsiadanie i wysiadanie z auta w mało ambitnych seriach 2x2

JESTEM DALEKI OD PODPALANIA Panie a w miesiąc to ile można zrzucić ? 10 da radę ? Nie masz Pan tam jakiś tabletek pod lada ?
Ale mam powera, moze bede przychodzić 2 x dziennie ? Można zrobić 10 kg w miesiąc, na zewnątrz efekt będzie spektakularny ale czy zastanawiałeś się jak będzie wyglądał Twój organizm od środka ? Coś co gromadzilas rzadko miesiącami częściej latami chcesz zrzucić w kilka tygodni ? A co potem ? Zostawisz dietę i ćwiczenia bo były dla Ciebie udręka i będziesz już szczęśliwa do końca swoich dni ? No niestety rozczaruje Cię niemilosiernie , o ile nie przygotowujesz się do wesela i tylko zdjęcia tego dnia Cię interesują i to że po roku od ślubu będziesz mogła reklamować jojo na Instagramie Ci nie przeszkadza, zaczynamy! Żartuje bo zazwyczaj takie osoby rozmijają się z moja wizja na zdrowe ciało i lądują gdzie indziej , gdzie ktoś da im to czego aktualnie chcą.Zadne tabletki nie zrobią za Ciebie roboty jaka robi trening i zbilansowany , zdrowy posilek. Czy to znaczy że spalacze nie działają ? Działają ale jeśli jesteś na początku drogi i nie opanowales jeszcze metod treningowych i nie wypracowales swojego jedzeniowego eldorado uwierz że nie są Ci potrzebne. Sięgniemy po nie kiedy do redukcji zostanie kilka kilo a trening i dieta są na naprawdę fajnym poziomie. Przychodzą do nas osoby po przemianach opierających się na suplementach , katorżniczych treningach czy głodówkowych dietach z jeszcze większym balastem niż kiedy podejmowali te próby. TAK OD LAT TWORZYMY RELAX Pracują u nas ludzie którzy chcą robić coś dla siebie i innych bez tysięcy followersow , bez sztucznego nadęcia , jeśli rozmijają się z tą wizja zwyczajnie odchodzą. Podobnie jest z klubowiczami, przychodzą bo chcą ćwiczyć a nie zrobić fajne zdjęcie czy pochwalić się koleżance nowymi butami czy makijażem. Czy to źle ? Czy to jacyś trendowaci ? Raczej normalni ludzie , którzy jeszcze nie zwariowali, pędząc za idealnym wizerunkiem w każdym momencie i czerpiący prawdziwą radość z treningu z telefonem w szatni. Jeśli dorosłes do tej poważnej decyzji w swoim życiu - zapraszamy, wchodzisz w szeregi grubasów, tych fizycznych i tych którzy czują się nimi mentalnie bo na przykład jak ja lubią sobie poszaleć z jedzeniem od czasu do czasu ale kocham trenować i wiem, że dopóki mi zdrowie na to pozwoli będę to robił. Zastanawiam się tylko jak długo będzie trwał Twój kwadrans ? Pokażesz, że można się zmienić na dłużej niż miesiąc ? Rok ? Na zawsze ???


Pakiety odchudzające to specjalnie dobrany plan treningowy na każdy tydzień pod konkretny cel. Strategia żywieniowa DLA CIEBIE- w oparciu o rzeczy które lubisz,zero eksperymentów, nie chodzisz głodny/głodna, co tydzień konsultujemy jadłospis. Treningi personalne z instruktorem raz w tygodniu na których poznasz i rozwiniesz tajniki treningu na siłowni. Samodzielne treningi na siłowni raz w tygodniu, na których utrwalasz trening z trenerem. Treningi grupowe.Razem wybierzemy odpowiednią dla Ciebię formę aktywności grupowej a jej ilość dostosujemy do celu (1-2x w tyg)

Sprawdź!